Merhaba! Ben Alper Yıldız. 3D Modelleme, Render ve Animasyon konularında çalışmalar yapmaktayım. Bana  ulaşmak için Instagram, Behance, ve LinkedIn gibi sosyal medya hesaplarımı da kullanabilirsiniz.

Hi there,

I have been working in 3D Modeling, Rendering and Animation for over 10 years. I have worked at many large-scale projects such as Full Time and Freelancer in many companies. I am continuing my career as a solution partner for architectural offices, advertising agencies and brands in different sectors with my experience. It has always been my primary goal to present 3D art in photoreal quality in the upper standard.

İf you need pozitive 3d touches to your designs, please dont hesitate to contact..

Merhaba,

10 yılı aşkın süredir 3D Modelleme, Render ve Animasyonu alanlarında çalışmalarımı sürdürmekteyim. Alanında isim yapmış bir çok şirket bünyesinde Full Time ve Freelancer olarak büyük ölçekli birçok projede görev aldım. Edindiğim tecrübeler ile şimdilerde proje ofisleri, reklam ajansları ve farklı sektördeki markaların çözüm ortağı olarak kariyerime devam etmekteyim. 3D sanatını her zaman üst standartlarda fotoreal kalitede sunmak başlıca amacım olmuştur.